judo halinów, nauka pływania,halinów,nauka,sekcja,pływanie,pływanie anin,halinowteam,halinów judo,nauka judo,halinów team,gocław,praga południe , szuwarek,włochy,anin,gocławek, szkółka pływacka, funny judo, trener pływania, trener judo, Bogdaniuk, obóz sportowy, obóz sportowo-rekreacyjny,
JUDO

 

 

 

16 MEDALI JUDOKÓW Z HALINOWA NA OGÓLNOPOLSKIM

       TURNIEJU W KOWALI !!!!!

 


W sobotę 19 września w gminie Kowala odbył się Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików
w Judo. W sportowych zmaganiach udział wzięło ponad 360 zawodników z całej Polski. Gościem specjalnym zawodów był mistrz olimpijski w judo pan Paweł Nastula, który bardzo chętnie pozował do zdjęć z zawodnikami , rozdawał autografy oraz dekorował najmłodszych uczestników turnieju. Był to kolejny udany start dla zawodników z Uczniowskiego Klubu Judo Halinów Team, którzy łącznie zdobyli aż 16 medali. Tak duża liczba medalowych pozycji zaowocowała tym, iż w łącznej klasyfikacji drużynowej Klub zajął drugą lokatę. Na szczególne wyróżnienie, swoją waleczną postawą, zasłużyła Nina Woźnicka, która oprócz tego, że zdecydowanie wygrała swoją kategorię wiekową, równie łatwo rozprawiła się
z zawodniczkami o dwa lata starszymi, przywożąc z zawodów dwa złote medale. Na najwyższym stopniu podium stanęli również: Tatiana Obal, Jakub Kuban, Sara Piotrkowicz
i Michał Pietroń. Drugie miejsca wywalczyli: Gabriela Bogdaniuk, Amelia Ptasińska, Igor Siadkowski, Gabriela Basiak, Anna Łukaszewicz, Dawid Siudek, Jakub Kobierski oraz Julia Kłusek. Do medalowej kolekcji, brąz dołożyła Natalia Łukaszewicz oraz Dominik Zwolenik. Na piątym miejscu zawody zakończył Szymon Łukaszewicz, Dominik Piotrkowicz i Antek Bogdaniuk. Z kolei na siódmych lokatach zostali sklasyfikowani: Filip Jemioło, Michał Suchecki oraz Franciszek Bogdaniuk. Już za tydzień kolejny start młodych judoków z Klubu Halinów Team. Tym razem podopieczni Bartłomieja Bogdaniuka i Marka Bielenia wezmą udział w największym turnieju w Europie – Warsaw Judo Open, który zostanie rozegrany w warszawskiej hali Torwar.

 

 

Szczęśliwa trzynastka medali na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Trzynaście medali !


Tyle właśnie wywalczyli młodzi judocy z Uczniowskiego Klubu Sportowego „HALINÓW TEAM” podczas serii zawodów w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
W dn. 22 marca br. na hali sportowej Gimnazjum nr 119 im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży w kategoriach: młodzik i junior młodszy. Po ciężkich i emocjonujących walkach, pierwsze miejsce w swojej grupie wiekowej wywalczyła Julka Kłusek, a Kuba Kobierski wywalczył trzecie miejsce. 
W zawodach dzielnie walczyła także Ania Łukaszewicz, której zabrakło troszkę szczęścia, gdyż zajęła czwartą lokatę.
Kolejny marcowy weekend także przyniósł wiele radości ze startów naszych zawodników.
W sobotę 28 marca br. rywalizowały dzieci z roczników 2005–2007. Ta kategoria wiekowa jest najmłodsza w rywalizacji JUDO i tym bardziej cieszą „nasze” złote medale, które  wywalczyli kolejno: Michał Pietroń, Gabrysia Basiak, Filip Jemioło oraz Oliwka Gajewska. Brązowe medale wywalczyli Tatiana Obal oraz Dawid Siudek. Pierwszy start w zawodach JUDO „zaliczyli” Amelka Ptasińska i Karol Luśni. Oboje zajęli piąte miejsca w swoich kategoriach wagowych, co jak na pierwszy start jest niezłym i obiecującym osiągnięciem.
W niedzielę 29 marca br. walczyli starsi judocy. Ten start również najeży zaliczyć do udanych, gdyż zawodnicy z Halinowa zdobyli pięć kolejnych medali. Bezkonkurencyjny w swojej kategorii okazał się Kuba Bogdaniuk, który wszystkie swoje walki rozstrzygnął przed czasem i w pełni zasłużenie zajął pierwsze miejsce. Aż trzy srebrne medale wywalczyły: Nina Woźnicka, Gabrysia Bogdaniuk, a także Jakub Kuban dla którego był to pierwszy start po półrocznej przerwie spowodowanej złym stanem zdrowia.
Na trzeciej pozycji, zdobywając brąz znalazła się Natalka Łukaszewicz, która bardzo dzielnie walczyła nie odpuszczając swoim rywalkom. W turnieju brali udział również Franek Bogdaniuk i Bartek Litwińczuk, którzy już w eliminacjach musieli uznać wyższość swoich rywali na macie.
Marzec był bardzo pracowity i obfity w medale dla Judoków z Halinowa, kwiecień także zapowiada się emocjonująco. Trenerzy Bartłomiej Bogdaniuk oraz Marek Bieleń szykują „swoich” zawodników do pierwszych zawodów zagranicznych. Nasz klub został zaproszony na międzynarodowe zawody na Litwie, które odbędą się w długi weekend majowy.

Wszystkim zawodnikom oraz trenerom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a my wszyscy trzymajmy kciuki za naszych halinowskich judoków.
Wojciech Bogdaniuk
Prezes Zarządu UKS „Halinów Team''